• Podziękowanie

•    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim  Rodzicom oraz  całej społeczności przedszkolnej, za zaangażowanie  się w przygotowanie  przedszkolnego  Kiermaszu Wielkanocnego 😊.

Dzięki Państwa szczodrości i zaangażowaniu w nasze wspólne działania zebrane pieniądze  ze sprzedaży wypieków,  ozdób i świątecznych upominków zostaną przekazane  na Akcję Charytatywną  ,,Pomoc Ukrainie ‘’

• Informujemy, że w dniach 14,15 i 19 kwietnia nie będzie przywozów i odwozów dzieci autobusem szkolnym. Przedszkole w tych dniach pracuje bez zmian. Opieka nad dziećmi z grupy " Motylki"  w razie potrzeby będzie sprawowana w budynku przedszkola.

• PRZEDSZKOLAKI  Z PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W CZERWINIE

ZAPRASZAJĄ NA

KIERMASZ WIELKANOCNY

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ  W NASZYM  PRZEDSZKOLU

W DNIACH 5-7 KWIECIEŃ 2022r.

W GODZINACH 10 -15

Podczas kiermaszu będzie można nabyć ozdoby wielkanocne i wiosenne wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli naszego przedszkola 😊

Mamy nadzieję, że nie braknie  ludzi dobrej woli, którzy nie będą obojętni na potrzeby drugiego człowieka.

Okazywana pomoc przywraca wiarę w dobro!

Ozdoby z naszego kiermaszu nie tylko udekorują nasze domy, ale będą symbolem wsparcia dla potrzebujących.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na Akcję Charytatywną ,,Pomoc Ukrainie”.

• Wielkanocny Kiermasz Charytatywny

• Serdecznie zapraszamy do włączenia się  w Akcję  Charytatywną „Pomoc Ukrainie”.

Prosimy o własnoręczne wykonanie ozdób wielkanocnych- fantów na kiermasz (palm, stroików, pisanek, zajączków, baranków). Liczymy na ogrom pięknych prac, wiosennych, kolorowych, a przede wszystkim zrobionych od serca.

Ozdoby prosimy dostarczyć do dnia 31 marca  do wychowawców grup. Fanty  zostaną wystawione w holu naszego przedszkola, które będzie można zakupić. W holu wystawiona zostanie również  oznakowana puszka.

• W związku z zaplanowaniem pracy przedszkola podczas ferii zimowych prosimy rodziców o informację czy dziecko w okresie od 31.01.2022 do 11.02.2022 będzie uczęszczało do przedszkola.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 27.01.2022 w sekretariacie przedszkola lub u wychowawcy grupy.

• Bal Karnawałowy

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, że dnia 28 stycznia  po śniadaniu odbędzie się w naszym przedszkolu BAL KARNAWAŁOWY.

Prosimy dzieci  o zabranie ze sobą:

• dużo uśmiechu,
            • dobrego humoru
            • strój karnawałowy.

W trakcie balu słodki poczęstunek.

• Informacja o dowozach

• W dniach od 03.01.2022 do 05.01.2022 wszystkie odwozy dzieci z przedszkola rozpoczną się o 14:00. W dniu 07.01.2022 przedszkole będzie nieczynne.

• Informacja

• W związku z brakiem deklaracji  dotyczącej pobytu  dzieci w przedszkolu do godziny 17:00 w okresie od IX do XII 2021 r. decyzją organu prowadzącego przedszkole od 1 stycznia 2022 r będzie czynne od godziny 7:00 do 16:00.

• Dnia 17 grudnia nie będzie wcześniejszych odwozów  dzieci z przedszkola.  Odwozy rozpoczną się tak jak każdego dnia tj.  I kurs o 14:00,  II kurs 14:25.

W dniach od 20 do 23 grudnia oraz od 27 do 30 grudnia przedszkole pracuje bez zmian. W tych dniach będą jeździły również  autobusy szkolne.

24 grudnia przedszkole będzie nieczynne.

W celu zaplanowania pracy dnia 31 grudnia prosimy rodziców o zgłaszanie do wychowawców grup chęci przyprowadzenia dziecka do przedszkola w tym dniu. Tego dnia nie będą jeździły autobusy szkolne. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 grudnia.

• Materiały do pracy z dziećmi

• Dla dzieci przebywających na kwarantannie od poniedziałku tj. 13 grudnia, na stronie przedszkola w zakładce kronika grup, będą zamieszczane materiały do pracy w domu.