• Rekrutacja

• Informujemy, ze od 8 lutego do 1 marca odbędzie się rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 – wydawanie i przyjmowanie wniosków.

Zainteresowani rodzice proszeni są o pobieranie "Wniosku o przyjęcie  dziecka do przedszkola" od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 z  przedszkola lub ze strony internetowej:  przedszkoleczerwin.edupage.org  zakładka „Rekrutacja”.

Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych ( obowiązkowo) wnioski wraz z wymaganymi załącznikami prosimy w zamkniętej kopercie wrzucić do skrzynki znajdującej się w budynku przedszkola przy wejściu. Wnioski nieczytelne, niekompletne oraz nie podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych nie będą brane pod uwagę podczas postępowania rekrutacyjnego.

Rodzice dzieci, uczęszczających już do przedszkola składają tylko

deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024

w terminie od 1 lutego do 7 lutego.

(druk  deklaracji można pobrać ze strony internetowej przedszkola)

Regulamin rekrutacji do przedszkola udostępniamy rodzicom na stronie internetowej: przedszkoleczerwin.edupage.org  w zakładce „Rekrutacja”

• Bal karnawałowy

• Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się w naszym przedszkolu dnia 13 stycznia( piątek ) w godz.: 9:30- 11:30. Prosimy o zabranie dużo uśmiechu oraz dobrego humoru.

Mile widziany strój karnawałowy.

• Międzynarodowy Dzień Dzielenia się

•        W przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dzielenia się. W ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji” przedszkolaki poznały wierszyk „O kotku Amadeuszu, który nie chciał się dzielić”. Podczas zajęć dzieci z grupy „Misie” dzieliły się ciastem upieczonym przez Panią Agatkę.  W przedszkolu odbył się również "Kiermasz Bożonarodzeniowy", podczas którego można było kupić piękne ozdoby świąteczne przygotowane przez dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola. Przedszkolaki razem z wychowawcami przygotowały również ozdoby na choinkę, które zawisły w kościele Trójcy Przenajświętszej w Czerwinie.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)