• Informacja dla rodziców dzieci, które zapisane są do oddziału mieszczącego się w budynku szkoły podstawowej.

• Oddział mieszczący się w budynku szkoły podstawowej pracuje codziennie od godziny 7:30 do 14:30

Rodzice przyprowadzają dzieci do budynku pomagają przebrać się w szatni i wprowadzają dziecko na salę zajęć.

Dzieci należy przyprowadzić najpóźniej do godziny 8:30.

Ok godziny 9:00 dzieci otrzymują ciepłą herbatę i jedzą śniadanie.

Żywienie dzieci (tylko zupy) rozpocznie się od 5 września. 1 i 4 września proszę dać dziecku do przedszkola w pojemniku śniadanie i przekąskę na podwieczorek.

1 i 4 września nie będzie również dowozu i odwozu dzieci autobusem szkolnym.

Dzieci, dojeżdżające autobusem szkolnym będą wydawane opiekunkom z autobusu od 5 września po wcześniejszym wypełnieniu upoważnienia przez rodzica. W przypadku braku upoważnienia od rodzica, dziecko pozostaje w oddziale do chwili, kiedy zostanie odebrane przez rodzica/prawnego opiekuna/osobę upoważnioną.

Druki upoważnień na dowozy można pobrać z przedszkola lub ze strony internetowej placówki, zakładka „Rekrutacja”

Prosimy, aby w pierwszych dniach września nie przynosić wyprawek przedszkolaka.

Terminy zebrań grupowych z rodzicami, które planowane są w drugim tygodniu września podamy w terminie późniejszym.

• Informacja dla rodziców w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2023/2024

• Startujemy 1 września😊

W roku szkolnym 2023/2024 przedszkole będzie czynne od godz. 7:00 do godz. 16:00

1 i 4 września nie będzie dowozu i odwozu dzieci autobusem szkolnym.

Dzieci dojeżdżające autobusem szkolnym, będą wydawane opiekunkom z autobusu od 5 września po wcześniejszym wypełnieniu upoważnienia przez rodzica. W przypadku braku upoważnienia od rodzica, dziecko pozostaje w przedszkolu do chwili, kiedy zostanie odebrane przez rodzica/prawnego opiekuna/osobę upoważnioną.

Od godz. 7:00 do 8:00   ustalony jest dyżur, gdzie pod opieką jednego nauczyciela znajdują się dzieci przyprowadzone do przedszkola w godzinach 7:00-8:00.

1. Oddział I „Krasnale”  - zbierają się dzieci z grupy I, III
            2. Oddział II „ Pszczółki”-  zbierają się dzieci z grup II, IV, V

Dzieci przyprowadzać należy nie później niż do godz. 8:30. Po tym czasie drzwi przedszkola zostają zamknięte, a pracownicy obsługi wykonują inne obowiązki związane z przygotowaniem i wydawaniem śniadania na salach. W tym czasie nie pełnią dyżuru przy drzwiach.

Dzieci należy odbierać z przedszkola nie wcześniej niż o 12:40, ponieważ do tej godziny w przedszkolu odbywa się sprzątanie po obiedzie i w tym czasie nie jest pełniony dyżur przy drzwiach wejściowych.

Rodzice dzieci, które pierwszy rok będą uczęszczać do przedszkola, przez pierwsze dwa tygodnie będą mogli wejść z dzieckiem do budynku przedszkola, pomóc dziecku przebrać się w szatni i zaprowadzić je do sali zajęć.  W drzwiach, rodzic przekazuje dziecko wychowawcy lub pomocy nauczyciela po czym niezwłocznie opuszcza budynek. Rodzic nie wchodzi na salę.

Zwracamy się do Państwa i wszystkich członków społeczności przedszkola o współpracę oraz przestrzeganie określonych zasad i procedur.

Prosimy, aby w pierwszych dniach września nie przynosić wyprawek przedszkolaka.