• Przedszkolaki u Seniorów

•  W dniu 12 grudnia 2023r nasze przedszkolaki odwiedziły Dzienny Dom Seniora w Czerwinie. Wydarzenie to stało się okazją do wyjątkowego spotkania międzypokoleniowego, które przyniosło radość i ciepło świąteczne zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. Dla seniorów było to nostalgiczne doświadczenie, przypominające im o świątecznych tradycjach z ich młodości.

Ozdabianie pierniczków to także możliwość wykazania się kreatywnością i poszukiwaniem świątecznych wzorów. Dzieci wraz z seniorami z zapałem ozdabiały pierniczki lukrem, kolorowymi posypkami i masami. Wzajemna pomoc i wymiana pomysłów sprawiły, że każdy pierniczek stał się małym dziełem sztuki.Wspólne dekorowanie pierniczków to swego rodzaju most łączący pokolenia :)

Inicjatywa ta miała na celu  przede wszystkim budowanie mostów międzypokoleniowych i dzielenie się radością. Dzieci miały okazję nauczyć się empatii i szacunku do starszych.

Pierniczki od zawsze są świąteczną tradycją pełną ciepła i miłości. Wizyta dzieci w Domu Seniora z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia stała się wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Przy wspólnej pracy udało się stworzyć atmosferę pełną ciepła, miłości i wzajemnego zrozumienia. To wydarzenie przypomniało, że święta to oprócz prezentów i dekoracji czas spędzony z innymi, dzielenie się radością i ciepłem ludzkich serc.

• Drodzy Rodzice, w celu zaplanowania wyżywienia dla dzieci prosimy  o zgłaszanie do wychowawców grup lub w sekretariacie chęć przyprowadzania dziecka do przedszkola w dniach 27.12.2023 - 29.12.2023. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20.12.2023.

Opieka nad dziećmi zgłoszonymi z grupy „Motylki” będzie sprawowana w budynku przedszkola.

W dniach 27.12.2023 - 29.12.2023 nie będą jeździły autobusy szkolne.