• Za co płacimy...

• Od listopada 2020 r. opłaty za przedszkole wnosimy przelewem na rachunek bankowy.

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej/ Oddział w Czerwinie
          nr rachunku :  63 8923 0008 0305 4800 2014 0035

Sposób wypełnienia przelewu:

Proszę zwrócić uwagę, aby w treści przelewu wpisać imię i nazwisko dziecka, grupę oraz miesiąc za który dokonywana jest wpłata.

TYTUŁEM :  za ....(np. Alę Nowak) grupa.…(np. „ Biedronki”)... za m-c ..(np. listopad) ..

Informację o kwotach jakie należy uregulować będą Państwo co miesiąc otrzymywać na wydrukowanych paskach z systemu iPrzedszkole. Można również dowiedzieć się o wysokości opłat telefonicznie w sekretariacie przedszkola.

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty do 25 -go dnia  każdego miesiąca.

Wyżywienie

stawka dzienna za wyżywienie - 11,00 zł ( trzy posiłki dziennie)

Opłata stała

Od 1 września 2011r. wysokość opłat za pobyt dziecka w przedszkolu jest  uzależniona od czasu korzystania przez dziecko z usług przedszkola.

Przedszkole zapewnia dziecku bezpłatne korzystanie z zajęć w ramach realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w czasie 5 godzin dziennie.

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka realizowane są w przedszkolu od 08:00 do godz. 13.00.
          Za czas opieki w godzinach 07:00-08:00 oraz każdą rozpoczynającą się godzinę pobytu dziecka w przedszkolu po godz. 13.00 zapłacą Państwo 1 zł 00 gr.

Zgłaszając dziecko do przedszkola należy zadeklarować dzienną liczbę godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

Opłata dzienna za pobyt dziecka w przedszkolu oraz opłata za wyżywienie jest naliczana z góry i podlega rozliczeniu z tytułu nieobecności dziecka w przedszkolu za każdy dzień nieobecności  w następnym miesiącu.